Sport

Formacionet zyrtare: Lazio – Bayern Munchen, ky është vendimi për Muriqin

Autori: Gazeta inFokus 19:52 | 23 February 2021

Lazio dhe Bayern Muncheni takohen sonte në kuadër të ndeshjes së parë në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo sfidë nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi.

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës dhe Lazios, Vedat Muriqi, gjendet në bankë rezervë për këtë duel.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje që pritet të jetë mjaftë interesante./Gazeta inFokus/

 

Të tjera