Sport

Formacionet zyrtare, Kosovë – Moldavi

Autori: Gazeta inFokus 19:35 | 18 November 2020

Kombëtarja e Kosovës sonte është nikoqire e Moldavisë, takim që zhvillohet në kuadër të grupit të tretë të Ligës C të Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë dhe nisë nga ora 20:45.

Para pak janë publikaur formacionet zyrtare të te dyja ekipeve.

Më poshtë̈ gjeni 11-shët startuese të Kosovës dhe Moldavisë./Gazeta inFokus/

Të tjera