Sport

Formacionet zyrtare: Kosovë – Gjeorgji   

Autori: Gazeta inFokus 19:37 | 12 October 2021

Kosova dhe Gjeorgjia luajnë sonte në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Ballafaqimi mes kosovarëve dhe gjeorgjianëve nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Tashmë gjithçka është gati për këtë takim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij dueli, i cili pritet të jetë mjaftë interesant./Gazeta inFokus/

Të tjera