Sport

Formacionet zyrtare: Juventus – Genoa

Autori: Gazeta inFokus 20:20 | 13 January 2021

Juventusi dhe Genoa përballen sonte në kuadër të 1/8 së finales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj sfide.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

 

Të tjera