Sport

Formacionet zyrtare: Juventus – Crotone

Autori: Gazeta inFokus 20:08 | 22 February 2021

Juventusi dhe Crotone takohen sonte në kuadër të xhiros së 23-të në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera