Sport

Formacionet zyrtare: Juventus – Chelsea

Autori: Gazeta inFokus 19:55 | 29 September 2021

Juventusi dhe Chelsea takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘’Allianz Stadium’’ në Torino.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shët startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

 

Të tjera