Sport

Formacionet zyrtare: Irlanda e Veriut – Italia   

Autori: Gazeta inFokus 20:07 | 15 November 2021

Kombëtarja e Irlandës Veriore dhe ajo e Italisë takohen sonte në kuadër të xhiros së fundit në kualifikimet e Kupës së Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Ballafaqimi mes këtyre dy kombëtareve nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Windsor Park’.

Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij takimi./Gazeta inFokus/

 

Të tjera