Sport

Formacionet zyrtare: Inter – Sassuolo

Autori: Gazeta inFokus 18:10 | 07 April 2021

Interi dhe Sassuolo do të ballafaqohen sonte në kuadër të javës së 28-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 18:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Guiseppe Meazza’ në Milano.

Tashmë gjithçka është gati për këtë takim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera