Sport

Formacionet zyrtare: Holandë – Austri

Autori: Gazeta inFokus 19:59 | 17 June 2021

Holanda dhe Austria takohen sonte në kuadër të raundit të dytë në Grupin C, në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo përballje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Johan Cruijff Arena’ në Amsterdam të Holandës.

Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy kombëtaret i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera