Sport

Formacionet zyrtare: Granada – Manchester United

Autori: Gazeta inFokus 20:09 | 08 April 2021

Granada dhe Manchester Unitedi do të takohen sonte në duelin e parë të vlefshëm për çerekfinalen e Ligës së Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Estadio Nuevo Los Cármenes’ në Granada.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij dueli./Gazeta inFokus/

Të tjera