Sport

Formacionet zyrtare: Freiburg – Werder Bremen, ky është vendimi për Milot Rashicën

Autori: Gazeta inFokus 14:35 | 23 May 2020

Werder Bremeni është mysafir i Freiburgut në duelin e javës së 27-të në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 15:30 dhe tashmë të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare.

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica edhe këtë takim e nisë nga minua e parë për Bremenin.

Kujtojmë se kjo është xhiroja e dytë e Bundesligës pas rikthimit nga koronavirusi që la të pezulluar futbollin gjerman për rreth dy muaj.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera