Sport

Formacionet zyrtare: Ferencvaros – Dinamo Zagreb, ky është vendimi për Lirim Kastratin

Autori: Gazeta inFokus 17:52 | 16 September 2020

Ferencvarosi dhe Dinamo Zagrebi takohen në kuadër të raundit të tretë kualifikues për Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin ‘Groupama Arena’ në Budapest dhe nisë nga ora 19:00.

Para pak minutave të dy trajnerët e këtyre skuadrave i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Për Dinamo Zagrebin starton edhe futbollisti i kombëtares së Kosovës, Lirim Kastrati, i cili e ka nisur në mënyrë fantastike aventurën e tij të re tek klubi i madh kroat.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera