Sport

Formacionet zyrtare: Everton – Arsenal, lajm fantastik për Granit Xhakën

Autori: Gazeta inFokus 20:21 | 06 December 2021

Evertoni dhe Arsenali takohen sonte në kuadër të xhiros së 15-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Goodison Park’ në qytetin e Liverpoolit.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Granit Xhaka e nisë këtë sfidë nga fillimi për herë të parë pas 2 muajve, pasi ishte i lënduar.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera