Sport

Formacionet zyrtare: Drita – Gjilani

Autori: Gazeta inFokus 12:58 | 18 October 2020

Drita dhe Gjilani takohen në kuadër të javës së gjashtë në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Takimi zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan dhe nisë nga ora 13:30.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të këtij dueli.

Më poshtë keni 11-shet startuese të derbit numër 35-të ndërmjet këtyre skuadrave.

Drita: Maloku, Brdarovski, Limani, Cuculi, Blakçori, Namani, Vucaj, Fazliu, Xh.Shabani, Haxhimusa, Rexha.

Gjilani: Koliqi, Sorsa, Fustar Rapa, Jackson, Keita, Musolli, Kurtaj, Hajdari, Progni, Nikaç.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë për çdo ndryshim rezultati nga ky takim./Gazeta inFokus/

Të tjera