Sport

Formacionet zyrtare: Drita – Feronikeli

Autori: Gazeta inFokus 14:34 | 01 May 2021

Drita dhe Feronikeli takohen sot në kuadër të xhiros së 32-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli luhet në stadiumin e qytetit në Gjilan, me fillim nga ora 15:00.

Tashmë janë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi.

Gazeta inFokus do t’iu mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në kohë reale për këtë përballje.

Me poshtë keni 11-shet startuese.

Drita: Maloku, Limani, Jamal, Cuculi, Blakçori, B.Shabani, Vucaj, Fazliu, Alidema, Xh.Shabani, Haxhimusa.

Feronikeli: Smakiqi, Loshi, Thaqi, Malaj, Hoxha, Dabiqaj, Pllana, Milickovic, Da Sila, Maliqi, Simonovski./Gazeta inFokus/

Të tjera