Sport

Formacionet zyrtare: Chelsea – Newcastle

Autori: E.M 18:06 | 12 January 2019

Chelsea e pret në “Stamford Bridge” skuadrën e Newcastles, në kuadër të xhiros së 22-të në Premier League, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 18:30, dhe tanimë janë publikuar formacionet zyrtare nga të dy trajnerët./Gazeta inFokus/

Formacionet zyrtare:

Të tjera