Sport

Formacionet zyrtare: Çeki U21 – Kosovë U21

Autori: Gazeta inFokus 17:14 | 12 October 2021

Kombëtarja e Çekisë U21 dhe ajo e Kosovës U21 takohen sonte në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian, shkruan Gazeta inFokus.

Ballafaqimi mes çekëve dhe kosovarëve nisë nga ora 18:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Strelecky Ostrov’.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera