Sport

Formacionet zyrtare: Cagliari – Milan, ky është vendimi për Zlatan Ibrahimovicin

Autori: Gazeta inFokus 14:18 | 11 January 2020

Milani është mysafir i Cagliarit në duelin e vlefshëm për javën e 19-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Ky takim nisë nga ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Sardegna Arena’ në Cagliari.

Para pak minutave janë bërë publike edhe formacionet zyrtare të këtij ballafaqimit.

I rikthyeri të ‘rosonerët’ Zlatan Ibrahimovic do ta nisë këtë takim nga minuta e parë.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera