Sport

Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool

Autori: E.M 15:08 | 12 January 2019

Liverpooli është mysafir i Brightonit, në kuadër të xhiros së 22-të në Premier League, shkruan Gazeta inFokus.

Pas humbjes nga Manchester City në Premier League dhe Wolvesit në Kupë, djelmoshat e Jurgen Klopp kërkojnë ti rikthehen fitores përballë  Brightonit.

Kosovar Xherdan Shaqiri do ta nisë nga fillimi këtë takim.

Ndeshja nisë nga ora 16:00, dhe tanimë janë publikuar edhe formacionet zyrtare nga të dy trajnerët./Gzeta inFokus/

Të tjera