Sport

Formacionet zyrtare: Brighton – Chelsea

Autori: Gazeta inFokus 20:41 | 14 September 2020

Brightoni dhe Chelsea takohen në kuadër të javës së parë të sezonit të ri në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 21:15 dhe zhvillohet në “Amex Stadium” në qytetin e Brightonit.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi.

Te Chelsea debutojnë në Premierligë dy transferimet, Werner dhe Havertz.

Më poshtë keni 11-shet startuse të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera