Sport

Formacionet zyrtare: Bordeaux – Paris Saint German

Autori: Gazeta inFokus 20:47 | 03 March 2021

Bordeaux dhe Paris Saint German takohen sot në kuadër të xhiros së 28-të në Ligën e Parë në Francë, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Matmut Atlantique’.

Tashmë janë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi të cilat mund t’i gjeni me poshtë./Gazeta inFokus/

Të tjera