Sport

Formacionet zyrtare: Belgjikë – Bjellorusi, ky është vendimi për Adnan Januzajn

Autori: Gazeta inFokus 19:52 | 30 March 2021

Belgjika dhe Bjellorusia takohen sonte në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror ‘Katar2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli do të luhet në stadiumin ‘Den Dreef’, me fillim nga ora 20:45.

Tashmë janë mësuar formacionet startuese të kësaj përballje.

Në radhët e Belgjikës në bankë rezervë gjendet futbollisti me prejardhje shqiptare, Adnan Januzaj.

Me poshtë keni 11-shet startuese të të dyja kombëtareve./Gazeta inFokus/

Të tjera