Sport

Formacionet zyrtare: Bayern Munchen – Eintracht Frankfurt

Autori: Gazeta inFokus 17:53 | 23 May 2020

Bayern Muncheni dhe Eintracht Frankfurti takohen në kuadër të javës së 27-të në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 18:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Arena’ në Munchen.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuse të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

 

Të tjera