Sport

Formacionet zyrtare: Barcelona – Valladolid, ky është vendimi për Lionel Messin

Autori: Gazeta inFokus 20:08 | 05 April 2021

Barcelona dhe Valladolidi do të ballafaqohen sonte në kuadër të xhiros së 29-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Camp Nou’ në Barcelonë.

Tashmë gjithçka është gati për këtë takim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi, i cili pritet të jetë interesant./Gazeta inFokus/

Të tjera