Sport

Formacionet zyrtare: Barcelona – Granada

Autori: Gazeta inFokus 18:11 | 29 April 2021

Barcelona sonte pret Granadën, në kuadër të xhiros së 33-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja luhet me fillim nga ora 19:00 në ‘Camp Nou’.

Tashmë janë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi.

‘Blaugranët’ aktualisht mbajnë pozitën e tretë me 71 pikë dhe një fitore e mundshme do ta ngiste në kreun e tabelës.

Me poshtë gjeni 11-shet startuese./Gazeta inFokus/

Të tjera