Sport

Formacionet zyrtare: Barcelona – Dortmund

Autori: Gazeta inFokus 20:11 | 27 November 2019

Barcelona është nikoqir i Dortmundit në duelin e vlefshëm për xhiron e pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Ky takim zhvillohet në stadiumin “Camp Nou” në Barcelonë dhe nisë nga ora 21:00.

Para këtij dueli Katalunasit renditen të parët në grupin F me 8 pikë, ndërsa Milionerët renditen të dytit me 7 pikë.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të publikuara para pak minutave nga të dy taborët./Gazeta inFokus/

Të tjera