Sport

Formacionet zyrtare: Barcelona – Cadiz

Autori: Gazeta inFokus 13:25 | 21 February 2021

Barcelona e pret Cadizin, në duelin e vlefshëm për xhiron e 24-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 14:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Camp Nou’ në Barcelonë.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë bërë publike edhe formacionet zyrtare të këtij takimi.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera