Sport

Formacionet zyrtare: Ballkani – Llapi

Autori: Gazeta inFokus 12:43 | 22 November 2020

Ballkani dhe Llapit takohen sot në kuadër të xhiros së 13-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 13:30 dhe zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Para pak minutave të dy skuadrat i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë për çdo ndryshim rezultati nga ky takim.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Llapi: Hoffman, Emini, Idrizi, Prençi, Peposhi, Shabani, ,Ramadani, Hoti, Sadriu, Hyseni, Januzi.

 

Të tjera