Sport

Formacionet zyrtare: Atheltico Madrid – Barcelona

Autori: Gazeta inFokus 20:11 | 01 December 2019

Kryendeshja e javës në La Ligan spanjolle zhvillohet sonte ndërmjet Athletico Madridit dhe Barcelonës, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje i takon xhiros së pesëmbëdhjetë dhe zhvillohet në stadium “Wanda Metropolitano” në Madrid, duke filluar nga ora 21:00.

Para pak minutave janë bërë publike edhe formacionet zyrtare nga të dy taborët.

Më poshtë keni 11-shet startuese të të dy trajnerëve./Gazeta inFokus/

Të tjera