Sport

Formacionet zyrtare: Astana – Manchester United

Autori: Gazeta inFokus 16:19 | 28 November 2019

Astana dhe Manchester United takohen në kuadër të xhiros së pestë në Evropa Ligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ky takim nisë nga ora 16:50 dhe tashmë janë bërë publike edhe formacionet zyrtare nga të dy taborët./Gazeta inFokus/

 

Të tjera