Sport

Formacionet zyrtare: Arsenal – Manchester City, ky është vendimi për Granit Xhakën

Autori: Gazeta inFokus 16:46 | 21 February 2021

Arsenali dhe Manchester City do të takohet sonte në kuadër të xhiros së 25-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 17:30 dhe zhvillohet në ‘Emirates Stadium’ në Londër.

Para pak minutave janë publikuar edhe formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi.

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka, e nisë nga minuta e parë këtë përballje.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij takimi./Gazeta inFokus/

Të tjera