Sport

Formacionet zyrtare: Arbëria – Prishtina

Autori: Gazeta inFokus 12:44 | 19 February 2021

Takimi hapës i javës së 20-të në Superligë është ai mes Arbërisë dhe Prishtinës, i cili zhvillohet sot, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli nisë nga ora 13:00, në Ferizaj.

Tashmë janë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi, të cilat mund t’i gjeni me poshtë.

Gazeta inFokus do t’iu mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në këtë përballje./Gazeta inFokus/

Arbëria: Pas pak

Prishtina:

Të tjera