Rozë

Forma bombastike, Ilda Bejleri ua “heq trurin” fansave-FOTO

Autori: Gazeta inFokus 10:03 | 14 January 2020

Ilda Beljeri, gazetarja dhe moderatorja e emisionit “Procesi Sportiv ”, v ijon të jetë ndër femrat më të dashura për publikun shqiptar.

Për veç af tësive në drejtimin e disa programeve rreth f utbollit, Ilda adhurohet nga fansat edhe për shkak të bukurisë dhe linjave të saj trupore.

Gazetarja është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale dhe së f undmi ka ndarë për fansat një foto nga studioja e “Procesit”, ku shfaqet në superformë.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i ndjekësve në “Instagram”, të cilët e kanë “bombarduar” me komplimente moderatoren seksi.

Të tjera