Rozë

Fokusi tek të pasmet seksi të Emily (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:34 | 30 July 2018

Ajo është padyshim e pasionuar me postimet  që bëhen lajm dhe ndezin rrjetet sociale.

Dhe fansat e Emily Ratajkowski u “trajtuan” më së miri të premten në mëngjes, pasi bukuroshja uso-britanike ka postuar një tjetër foto të nxehtë me rroba banje.

27 vjeçja ndau me fansat një goditje të “pamëshirshme” që i çmend të gjithë, ku shihet me një kostum në dush dhe fokusi bie mbi të pasmet seksi.

Etiketa:

Të tjera