Rozë

Flutura tatu në këmbën e Donaldit, dedikim për Boren

Autori: Gazeta inFokus 21:17 | 27 December 2021

Është shndërruar në histori lidhja e dashurisë mes Donald Veshaj dhe Bora Zemanit.

Për muaj me rradhë media flet e përflet marrëdhënien e dyshes në fjalë, duke e kthyer në një “legjendë urbane”, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, Donald Veshaj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ka krijuar lidhje me këngëtaren Beatrix Ramosaj, marrëdhënie kjo tejet e diskutuar.

Po, fluturën femine që e ka në këmbë, a e kishte bërë për Boren e bukur e si flutur?

Të tjera