Sport

Florian Marku zbulon rrobat me të cilat do të vishet sonte

Autori: Gazeta inFokus 13:37 | 20 February 2021

Boksier shqiptar, Florian Marku, të shtunën do të luaj një ndër duelet me të rëndësishme të karrierës, shkruan Gazeta inFokus.

Ai do të përballet me britanikun, Charlton, në kuadër të peshave të lehta në boks.

Gjatë ditës së djeshme, boksieri nga Lushnja ka kryer gjitha matjet e nevojshme dhe gjithçka ka shkuar siç duhet.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook, 28 vjeçari ka zbuluar rrobat me të cilat do të vishet sonte.

“Mirëmengjes botë, sot është dita ime”, ka shkruar Marku në postimin të cilin e gjeni me poshtë./Gazeta inFokus/

GOOD MORNING WORLD 🌏TODAY IS MY DAY !!!! 👐🏻☝🏻🤲🏻

Posted by Florian Marku on Friday, February 19, 2021

Të tjera