Sport

Florian Marku gati për nesër: Është koha t’i tregoj atyre që dyshojnë që e kanë gabim

Autori: Gazeta inFokus 17:40 | 19 February 2021

Boksieri shqiptar, Florian Marku, të shtunën mbrëma do të zhvilloj një ndër meçet me të rëndësishme në karrierën e tij, shkruan Gazeta inFokus.

28 vjeçari do t’i dalë para britanikut, Charlton.

Gjatë ditës së sotme, Marku ka kryer të gjitha peshimet e nevojshme për këtë super duel.

Menjëherë pas kësaj ai ka bërë një postim në llogarinë e tij zyrtare në facebook ku ka shkruar: Nesër është koha t’i tregoj atyre që dyshojnë që e kanë gabim.

Me poshtë gjeni postimin e Florian Markut./Gazeta inFokus/

Peshimi shkoi mire. Neser eshte koha ti tregoj atyre qe dyshojne qe e kane gabim, dhe atyre qe besojne tek une qe kane te drejte. 👐🏻

Posted by Florian Marku on Friday, February 19, 2021

Të tjera