Rozë

Flor Mumajesi “djeg” Tiranën (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:49 | 15 May 2017

Flori Mumajesi na ka surpizuar këtë mëngjes.

Një emision televiziv e ka kthyer këngëtarin sërish në kryeqytet. Me sa duket ky mëngjes e ka gjetur me dëshirën për ajër te pastër. Ai dhe dy miqtë e tij janë duke bërë shëtitje me ‘automjetet e tyre luksoze’. Djemtë nuk ndalin të qeshurën teksa janë duke ironizuar. Makinat luksoze janë biçikletat e tyre. Nuk dihet për kë shkojnë këto thumba, por djemtë janë kënaqur mjaftueshëm.

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera