Sport

Flitej se do të largohej, Neymar tregon përfundimisht të ardhmen e tij

Autori: Gazeta inFokus 13:41 | 27 April 2021

Sulmuesi, Neymar JR, ka treguar përfundimisht se do të vazhdoj kontratën me Paris Saint German, shkruan Gazeta inFokus.

Braziliani ka thënë se ndjehet shumë i lumtur në ‘Parkun e Princave’.

“Unë tashmë kam thënë që ndihem i lumtur këtu në PSG, shumë më mirë se në sezonet e mëparshme. Unë ende kam kohë dhe ne do të bëjmë më të mirën për të gjithë”, u shpreh Neymar.

29 vjeçari ka kontratë me parisienët deri në qershor të vitit të ardhshëm./Gazeta inFokus/

Të tjera