Sport

Flamurtari, nënshkruan me tre lojtarët e njohur

Autori: Gazeta inFokus 19:35 | 13 July 2018

Flamurtari ka nisur me përforcimet dhe ardhjet e para janë të njohur në futbollin tonë.

Ish portieri i shumë skuadrave dhe i Kombëtares së Kosoves, Flamur Neziri dhe mbrojtësi i majtë i Prishtinës, Gentrit Dumani, janë prezantuar sot tek kuqezinjtë.

Po ashtu, sot ka vazhduar edhe sulmuesi Alban Shillova.

received_1874233722637487

received_1874233719304154

Të tjera