Uncategorized

Fjolla Morina shfaqet super seksi dhe provokon me pyetjen: Ku i keni burrat sonte?

Autori: Gazeta inFokus 10:53 | 06 January 2022

Këngëtarja Fjolla Morina, së fundmi ka publikuar imazhe ‘provokuese’ në Instagram, ku në mbishkrim të fotos këngëtarja kishte parashtruar një pyetje provokuese!

Ajo ka pozuar me një fustan të shkurtër lëkure ngjyrë të zezë duke vënë në pah format e saj trupore.

“Ku i keni burrat sonte loçka”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e fotove.

Vitin që lamë pas ka qenë një nga emrat më të përfolur në showbiz për shkak të disa ngjarjeve në të cilat ishte e përfshirë.

Ajo po ashtu u tha se ishte ndarë nga partneri i saj, biznesmeni Fisnik Syla.

Të tjera