Rozë

Fjolla Morina shfaqet provokuese, pozon nga dhoma e fjetjes

Autori: Gazeta inFokus 17:59 | 30 September 2021

Fjolla Morina është njëra ndër emrat më të lakuar të shoë bizit shqiptar.

Çdo paraqitje e saj komentohet shumë dhe merr vëmendjen e të gjithëve, ku së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto që Fjolla ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Fjolla ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur provokative.

Ajo shihet me një fustan të shkurtër të zi dhe një palë gjysmëqizme, Fjolla po duket bukur por në të njejtën kohë shumë superseksi. /Kosovarja/

Të tjera