Rozë

Fjolla Morina provokon me sytjena në foton e fundit

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 08 December 2021

Fjolla Morina është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo vjen gjithmonë provokative dhe kjo e bën atë te jetë në qendër të vëmendjes në çdo paraqitje të saj, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Fjolla ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku në pah ka vënë gjoksin dhe sigurisht, këngëtarja po duket mjaft provokative por edhe e kuruar deri në detajin e fundit. /Kosovarja/

Shiko foton:

Të tjera