Rozë

Fjolla Morina nuk ka të ndalur “Ju kam tregu me kohë që jom Nana”

Autori: Gazeta inFokus 21:29 | 20 June 2022

Fjolla Morina është njëra ndër këngëtaret më provokuese të skenës shqiptare. Artistja nuk ndalon që secilën foto apo klip të tregoj anën e saj më joshëse dhe tejet provokuese, mbi të gjitha ‘hot’.

Edhe këtë herë, teksa po shfaq imazhe nga klipi më i fundit, ajo postoi imazhe ku duket tejet e nxehtë pa të brendshme, shkruan Kosovarja.

Madje ajo ua bën me dije artistëve të tjerë se është sipas saj Nana.

Dje këngëtarja solli një duet me reperin, Nushi, i cili u komentua shumë, sidomos për shkak të skenave të nxehta të Fjollës në vaskë.Të tjera