Rozë

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:51 | 15 September 2020

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Gjithnjë e ka e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të shumtë.

Së fundmi, Fjolla publikoi një video në rrjetet sociale, të momentit kur suprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”.

Hajt për hajër, ta gëzosh”- dëgjohet ai duke thënë, ndërsa i kërkon të ndezë makinën: “Pse nuk i provove çelsat?”

“Nuk jam gati,”- i ktheet ajo e emocionuar. Këngëtarja nuk zbuloi identitetin e mashkullit misterioz, që mesa duket është partneri i saj.

img src=”https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2020/09/640-0-ff169a57d7d34b16ac3400e7ec00bdcb.jpg” alt=”” width=”640″ height=”763″ class=”alignnone size-full wp-image-1091882″ />

Të tjera