Rozë

Fjolla Morina dhe Blasta paralajmërojnë këngën e tyre të re

Autori: Gazeta inFokus 22:05 | 27 December 2021

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina, po vjen me një këngë të re për fundvit, shkruan Gazeta inFokus.

Morina është mjaftë e pëlqyer në tregun shqiptar dhe vazhdon të jetë në top-listen e më të komentuarëve.

Përmes një postimi në Instagram, Fjolla ka njoftuar se kënga e re do të jetë në bashkëpunim me reperin, Blasta.

E kënga e tyre titullohet “Mexicana”.

‘Hiti’ i ri i dy artistëve kosovar pritet të lansohet së shpejti./Gazeta inFokus/

Të tjera