Fun & Video

Fjeti me 10 mijë burra, ja çfarë duan meshkujt në shtrat

Autori: Gazeta inFokus 17:20 | 15 May 2017

Gëyneth Montenegro ishte 21 vjeç kur u fut në një bordello, e joshur nga perspektiva për të fituar 572 dollarë  për një orë pune.

Punonjësja e  seksit kaloi 12 vjet duke fjetur me avokatë, politikanë dhe muzikantë të mirënjohur, por tani, 39 vjeç, është e lumtur me jetën që bën.

Gëyneth Montenegro po cilësohet e krishterë e devotshme ndonëse u bë punëtore e seksit pasi ndau shtratin me 10 mijë burra.

Por, ndonëse kaq gjatë kohë mbajti një fshehtësi të tillë, ajo tashmë ka vendosur të mësojë gratë se cfarë në të vërtetë duan burrat në shtrat, shkruan Daily Mail.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera