Sport

Fiton Manchester City (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 23:00 | 16 May 2017
Manchester City ka shënuar fitore të rëndësishme një xhiron e 37-të ndaj WBA-së.

Skuadra e Pep Guardioas, ka arritur ta mposht 3:1 WBA-në në ‘Etihad Stadium’.

Gabriel Jesus, De Bruyne dhe Yaya Toure shënuan për Cityn, ndërsa golin e vetëm për mysafirët e shënoi Robson Kanu.

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera