Fun & Video

Fiton 11 mijë paund për një video, vajza me gojën më të madhe “shokon” ndjekësit (Video)

Autori: Gazeta inFokus 14:55 | 19 November 2020

Ajo njihet si gruaja me gojën më të madhe në botë dhe shpesh merr vëmendjen e mediave botërore.

Ditën e sotme ajo ka shokuar ndjekësit e një emisioni televiziv, ku është shfaqur duke ngrënë me një kafshatë të vetme një ‘donuts’ të madh.

Samantha Ramsdell 30 vjeçe, e cila aktualisht jeton në Stamford, Connecticut, u bë një sensacion viral gjatë izolimit për tiparin e saj të veçantë. Ajo ka më shumë se 875,000 ndjekës në TikTok.

Duke folur me moderatorët Davina McCall dhe Philip Schofield, ajo zbuloi se tani fiton deri në 11,000 për video, falë gojës gjigante.

Të tjera