Lajme

FISHOP tani edhe në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 15:00 | 29 April 2021

Që nga data 28 Prill, një nga restorantet më të njohura të ushqimeve të detit në Tiranë, ka filluar punën edhe me pikën më të re në Prishtinë , duke sjellë shijen e mesdheut në qytetin tonë.

Për të gjithë adhuruesit e ushqimit të detit, “Fish shop” në Prishtinë mund ta gjeni në lokacionet e Klan Arena , Zona Industriale, Prishtinë.

Ju pret ushqim me shumë cilësi dhe freski, duke sjellur detin më afër nesh.

Të tjera